GIMNAZIJOJE TĘSIAMOS PROGRAMOS „PIENAS VAIKAMS“ IR „VAISIAI MOKYKLOMS“

Šešti metais iš eilės mūsų gimnazija dalyvauja dviejose Europos Sąjungos finansuojamose ir Žemės ūkio ministerijos kuruojamose programose: vaisių vartojimo skatinimo programoje „Vaisiai mokykloms“ ir pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programoje „Pienas vaikams“.

Pagrindinis programų tikslas – skatinti vaikus vartoti pieno produktus, kuo daugiau valgyti vaisių ir daržovių bei rūpintis subalansuota mityba. Programose dalyvauja priešmokyklinio ugdymo bei 1-4 klasių mokiniai, kurie kelis kartus per savaitę gauna ekologiškus pieno gaminius (pieno, kefyro, jogurto, šviežio sūrio arba varškės) bei išskirtinės kokybės ekologiškas daržoves, vaisius arba jų sultis.

Mokinių vartojamų pieno produktų ir vaisių bei daržovių visa kaina kompensuojama - produktai vaikams dalinami nemokamai.

Daugiau informacijos apie programą.

Maitinimo organizavimo Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašas.

Gimnazijos mokinių maitinimo grafikas.

Informacija atnaujinta 2023-05-24