PROJEKTAI

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“(Projekto kodas Nr. 09.1.3 – CPVA_V_704-02-0001).

Projekto vykdymo trukmė – 2020 m. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant mokymo(si) aplinką.

Projekto vykdymo metu Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazja aprūpinta kompiuterine įranga, reikalinga ugdymo procesui organizuoti nuotoliniu būdu.

Projektą rėmė Europos regioninės plėtros fondas.

2019-2020 m. m. mūsų gimnazija dalyvauja projektuose:

Pilietiškumo ugdymo projekte gimnazijoje "Aš tikrai myliu Lietuvą", skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Vilniaus rajono savivaldybės organizuojamame projekte „Sumani savivaldybė – Change the Game“.

Plačiau apie projektą skaityk čia.

2018-2019 m. m. mūsų gimnazija dalyvavo projektuose:

1.Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro vykdomame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas ir sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

2. Sveikatos apsaugos fondo projekte Nerūkyk – gyvensi sveikiau!

2017-2018 m. m. mūsų gimnazija dalyvavo projektuose:

1. Tarptautiniame projekte „Patriotinės impresijos“.

2. Šalies projekte „Pažink valstybę“.

3. Šalies projekte „Mūsų paveldas –Vilniaus rajonas“.

Bendradarbiavimo projektas "PAŽINKIME MŪSŲ KRAŠTO ISTORIJĄ"

Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje buvo vykdomas projektas “Pažinkime mūsų krašto istoriją”. Projekte dalyvavo mūsų mokyklos ir Vokietijos Weil im Schönbuch mokyklos mokiniai.

Plačiau apie projektą:

Projekto ataskaita:

Bendradarbiavimo projektas "NEUŽMIRŠKIME MŪSŲ PROTĖVIŲ DARBŲ "

Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje buvo vykdomas projektas “Neužmirškime mūsų protėvių darbų”. Projekte dalyvavo mūsų mokyklos ir S. Žeromskio gimnazijos Nr. 41 Lodzėje mokiniai.

Plačiau apie projektą:

Projekto ataskaita:

Plačiau apie apsilankymą Pasieniečių mokykloje www.pasienietis.lt

Apie projektą skaitykite Vilniaus rajono savivaldybės administracijos tinklalapyje www.vrsa.lt.