MOKYKLOS SVEČIAI- MOKINIAI IŠ ,,ANIMUS,, MOKYKLOS LENKIJOJE
2016-06-21

Birželio 6- 10 dienomis mūsų mokykloje viešėjo grupė mokinių su 3 mokytojais iš ANIMUS mokyklos Kobylkoje ( Lenkija). Bendradarbiavimas su ANIMUS mokykla prasidėjo prieš kelerius metus ir iki šiol sėkmingai tęsiasi. Šiais metais pakvietėme mokyklą partnerę realizuoti projektą „ Būkime draugais“.

Viešnagės metu svečiai daug keliavo. Apsilankė Europos parke, Etnokosmologijos muziejuje Molėtų rajone, kuriame turėjo edukacinį užsiėmimą. Daug įspūdžių paliko „Lobio ieškojimas“ Verkių parke. Mokiniai sprendė įvairias užduotis, mįsles norėdami gauti užuominų, kur paslėptas lobis. Vaikai taip pat aplankė Vilniaus senamiestį, Medininkų pilį bei poeto Vladislavo Sirokomlės muziejų, kuriame turėjo vaško liejimo užsiėmimą. Po ekskursijų mokyklos svečiai dalyvavovo įvairiose sportinėse rungtynėse , šokių pamokose, kūrybiniuose užsiėmimuose: „Draugo portretas“, „Draugystės galia“.

Tarp abiejų mokyklų mokinių užsimezgė draugiški santykiai, todėl vaikai siekė geriau pažinti vienas kitą. Svečių apsilankymas mūsų mokykloje suteikė daug džiaugsmo ir nepamirštamų įspūdžių bei paliko daug nuostabių prisiminimų.

ŠVENTĖ MEDININKŲ PILYJE ,, PILIS – MUZIEJŲ IR BENDRUOMENIŲ SUSIBŪRIMO VIETA‘‘
2016-06-14

Birželio 12 dieną Medininkų pilyje įvyko šventė ,, Pilis – muziejų ir bendruomenių susibūrimo vieta‘‘, į kurią buvo pakviesti Pietryčių Lietuvos įvairių parapijų ir bendruomenių atstovai. Tarp atvykusių dalyvių buvo ir mūsų Medininkų šv. Kazimiero vidurinė mokykla. Atstovų atvežti eksponatai dalyvių lūpomis prabilo apie istorijas, kuriomis didžiuojasi bendruomenės. Mūsų mokytojai pristatė susirinkusiems svečiams ne vienerius metus rinktas mokyklos kronikas, Italijos ambasados dovanotą šv. Kazimiero bareljefą ir remdamiesi dienoraščiais papasakojo apie Juozą Lukoševičių, žymųjį Lietuvos geologą, politinį bei visuomeninį veikėją, kurio vardu buvo pavadinta mūsų mokykla XX a. viduryje. Dainomis ir šokiais šventę paįvairino mokyklos ansamblis ,, Pšepiurečka‘‘.

Šventė pilyje buvo ypatinga, nes bendruomenės galėjo ne tik pabendrauti, pasidžiaugti dailės ir architektūros kūriniais, surinktomis relikvijomis, bet ir prisiliesti prie Pietryčių Lietuvos istorijos.

VASAROS POILSIO STOVYKLA “BŪKIME DRAUGAIS”
2016-06-14

Birželio 1-10 dienomis vyko vasaros poilsio stovykla „ Būkime draugais“: 1-asis etapas ( birželio 1 - 7 d.) buvo skirtas pradinio ugdymo ir 5 klasės mokiniams, 2 –asis etapas ( birželio 6 - 10 d.) – 6-11 klasių mokiniams.

Stovyklos paskirtis - skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius, todėl vaikai daug bendravo tarpusavy, siekė dar labiau susidraugauti, mokėsi bendradarbiauti ir padėti vienas kitam. Vyko įvairios sportinės, komandinės rungtys, kūrybiniai užsiėmimai: Draugo portreto piešimas, lipdymas iš druskos tešlos, draugystės medžio kūrimas, dalijimasis įspūdžiais užsiėmime “Draugystės galia”.

Stovyklos metu mokiniai daug keliavo – apsilankė poeto Vladislavo Sirokomlės muziejuje, kuriame turėjo kaligrafijos užsiėmimą, pamatė daug nuostabių augalų Botanikos sode, apsilankė Nemėžio gaisrinėje. Daug įspūdžių vyresniems mokiniams paliko Europos parkas, Etnokosmologijos muziejus Molėtų rajone, kuriame turėjo edukacinį užsiėmimą. Taip pat mokiniai turėjo progą pamatyti Europos centrą.

Visi užsiėmimai ir išvykos stovyklos dalyviams suteikė daug džiaugsmo ir nepamirštamų įspūdžių bei paliko daug nuostabių prisiminimų.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA MEDININKŲ PILYJE
2016-06-14

Birželio 10 dieną Medininkų pilies kieme Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai siekiant paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną organizavo nuostabią šventę.

Renginyje sudalyvavo mūsų mokyklos mokiniai bei kitų Vilniaus rajono mokyklų vaikai. Mokiniai išbandė savo jėgas orgazuotose varžybose: futbolo turnyre, virvės traukimo rungtyje bei piešimų konkurse. Po įtemptų sporto rungčių mokiniai paskanavo pareigūnų pagamintos košės. Taip pat stebėjo kinologų pasirodymą, galėjo apžiūrėti policijos motociklus, pasienio tarnybos mašinas, pašaudyti iš gaisrinės patrankos.

Mokiniai turėjo progą apsilankyti Padvarionių užkardoje, kur galėjo apžiūrėti pareigūnų darbo priemones, eksponatus, kontrabandines medžiagas. Renginį vainikavo staigmena – visi dalyviai gavo saldumynų bei pakvietimus apsilankyti Akropolio ledo arenoje. Tai buvo kupina malonių įspūdžių diena.

ATSISVEIKINIMO SU MOKYKLA ŠVENTĖ
2016-06-08

Birželio 3 d. mokykloje vyko 6-11 klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė. Šventinį renginį surengė 7 klasės mokiniai, kurie paruošė šmaikščius eilėraštukus ir vaizdelius iš mokyklos gyvenimo. Renginį papuošė 8 klasės šokių pasirodymas ir daina apie atostogas.

Mokyklos direktorė M. Petkevič papasakojo susirinkusiems, kaip mokiniams šiais mokslo metais sekėsi dalyvauti įvairiuose mokyklos, rajono, respublikiniuose renginiuose, projektuose, olimpiadose, konkursuose. Taip pat įteikė padėkos ir pagyrimo raštus labiausiai nusipelnusiems ir aktyviausiems mokyklos mokiniams. Šventės pabaigoje pasveikino visus susirinkusius su mokslo metų pabaiga ir palinkėjo gerų atostogų.

SPORTO IR CIVILINĖS SAUGOS DIENA
2016-06-03

Baigiantis mokslo metams, birželio 2 dieną mūsų mokykloje buvo organizuota Sporto ir civilinės saugos diena. Iš pradžių mokiniai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, dalyvavo civilinės saugos užsiėmimuose. Vėliau vaikai leido laiką lauke rungtyniaudami ringo varžybose bei žaisdami tinklinį, futbolą ir kvadratą.

MOKYKLOS SVEČIAI- MOKINIAI IŠ ,,ANIMUS,, MOKYKLOS LENKIJOJE
2016-06-21

Autorius: Agnieška Ežbieta Naimavičienė, projekto koordinatorė

ŠVENTĖ MEDININKŲ PILYJE ,, PILIS – MUZIEJŲ IR BENDRUOMENIŲ SUSIBŪRIMO VIETA‘‘