Renginiai


MOKINIŲ POILSIS VASAROS STOVYKLOJE
2014-06-17

Vasara tai ne tik atostogų laikas, kai vaikai gali pailsėti nuo mokslų, bet ir stovyklų sezonas, metas turiningai praleisti laiką su bendraamžiais, pažinti kažką naujo, patirti naujų įspūdžių.

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę 2 savaitės ilsėtis mokyklos organizuojamoje vaikų vasaros poilsio stovykloje „Pažinkime mūsų kraštą“.

Vasaros poilsio stovykla vyko dviem etapais: 1-asis, birželio 2 - 6 d., buvo skirtas pradinio ugdymo ir 5 klasės mokiniams. 2 –asis etapas, birželio 9 - 13 d., skirtas 6 - 9 klasių mokiniams.

Stovyklos atidarymą parengė pradinio ugdymo mokytojos Alina Petkevič, Stanislava Kucevič ir Marija Bogdevič. Jos paaiškino, kad stovyklos metu mokiniai susipažins su mūsų krašto istorija, keliaus, žais įvairiausius žaidimus, pieš, sportuos.

Antrą stovyklos dieną mokiniai apsilankė mokyklos kraštotyros muziejuje ir išklausė legendas apie Medininkų pilį.

Trečiadienį, birželio 3 dieną, vyko piešinių konkursas: mokiniai piešė Medininkų pilį, vaizdavo, kaip ji atrodė prieš 200-300 metų. Po konkurso, mokiniai surengė piešinių parodą. Visi kartu dainavo liaudies dainas, žaidė ir linksminosi. Po pietų vyko sporto užsiėmimai. Kūno kultūros mokytojas Jurijus Maslianikas padalino visus į tris komandas: mokytojų, berniukų ir mergaičių - kurios rungtyniavo dėl komandos nugalėtojos titulo, kurį laimėjo berniukai.

Ketvirtadienį mokiniai vyko į Vilnių, apsilankė Vilniaus bažnyčiose, išklausė legendą apie sostinės įkūrimą. Taip pat apsilankė poeto Vladislavo Sirokomlės muziejuje, kuris yra Bareikiškių kaime.Po ekskursijos mokiniams buvo organizuoti edukaciniai užsiėmimai: vieni susipažino su kaligrafijos menu, kiti išbandė save keramikos amate. Vaikai suprato, jog kaligrafija - puiki asmenybės tobulėjimo priemonė ir mažam, ir dideliam.

Paskutinė diena stovykloje 2-5 klasių mokiniams buvo kupina įvykių: mokiniai vyko į aukščiausią Lietuvos tašką - Aukštąjį kalną, kur apibendrino savo veiklą stovykloje, įvertino jos rezultatus, prisiminė, kaip susipažino su įdomiomis Medininkų apylinkės vietomis.

Birželio 9 dieną stovyklauti pradėjo 6-9 klasių mokiniai. Jie pasidalino į dvi komandas, sugalvojo pavadinimus ir kartu su lietuvių kalbos mokytoja Nadežda Maslauskaitė sukūrė komandų šūkius, piešė plakatus. Po to kartu su kūno kultūros mokytoju Jurijumi Maslianiku komandos varžėsi sporto varžybose. Vėliau kartu su geografijos mokytoja Alicija Klonovska bei biologijos mokytoja Ana Barbara Tondrik stovyklautojai žaidė geografinius žaidimus, sprendė kryžiažodžius, galvosūkius.

Birželio 10 dieną stovyklautojai vyko susipažinti su Lietuvos zoologijos sodu ir jo augintiniais. Čia mokiniai patyrė daug įspūdžių, nes pamatė ne tik Lietuvos faunos atstovus, bet ir egzotinių kraštų gyvūnus. Grįždami namo, vaikai užsuko į Rumšiškes, į Lietuvos liaudies buities muziejų po atviru dangumi. Stovyklautojai apsilankė miestelyje su bažnyčia, turgumi, karčema, krautuvėmis, kurie prieš daugelį metų buvo traukos centru aplinkinių kaimų gyventojams. Koks šurmuliavimas per didžiuosius turgus! Kiek malonių susitikimų per atlaidus! Kiek viliojančių krautuvėlių, į kurias pardavėjai tiesiog už rankovės traukia…

Birželio 11 dieną Sirokomlės muziejuje apsilankė 6-9 klasės mokiniai, kurie irgi susipažino su poeto V. Sirokomlės gyvenimu ir kūryba, turėjo kaligrafijos ir keramikos pamokėles, kurios tapo vaikams puiki energijos iškrova, praplečiančia jų suvokimo ribas. Užsiėmimo metu vaikai rašė ant popieriaus plunksna, lavino rankos judesius, bandė atrasti savitą piešimo ir rašymo būdą. Taip pat jie pagamino keraminius puodelius, kuriuos ketino padovanoti savo tėvams kaip suvenyrą.

Birželio 12 dieną stovyklautojų laukė Medininkų pilies darbuotojai, kurie leido vyresniems mokiniams papasakoti savo mažiems draugams apie Medininkų pilies istoriją.

Stovyklautojai iškeliavo prie Juozapinės kalno, kur įrengta grilio vieta. Šioje vietoje keliautojai gali atsipalaiduoti, iškepti šašlyką arba dešreles. Mokiniai kartu su mokytojais žaidė sportinius žaidimus, dainavo, ruošė maistą. Mokiniai pasidalino įspūdžiais apie savaitę, praleistą stovykloje: jie papasakojo, kad sužinojo daug naujo apie savo gimtąjį kraštą, pamatė, koks jis gražus, įdomus, prisipažino, kad mūsų kraštas tapo jiems dar brangesnis.

Birželio 13 d. – stovyklos uždarymo diena. Pirmiausia mokiniams užsiėmimus surengė muzikos mokytojas R. Klimaševski. Kartu su juo mokiniai mokėsi naujų dainų, žaidė muzikinius žaidimus. Technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė parodė mokiniams, kokius gražius suvenyrus galima pagaminti iš popieriaus. Kartu jie padarė keletą jų ir įteikė mokytojams bei valgyklos darbuotojams. Mokiniai džiaugėsi, jog šią savaitę jie praleido labai prasmingai, išmoko daug naujų dalykų, sužinojo naujų faktų apie savo gimtąjį kraštą.

Stovyklautojai vaišinosi saldumynais ir palinkėjo vieni kitiems gerų vasaros atostogų.


PILIGRIMINĖ KELIONĖ: TURGELIAI - MAIŠIAGALA
2014-06-16

Ankstų penktadienio rytą dešimt mūsų mokyklos mokinių kartu su kūno kultūros mokytoju Jurijumi Maslianiku išvyko į Turgelius dalyvauti antroje piligriminėje kelionėje pėsčiomis. Piligrimų šūkis buvo "Viešpatauk mums, Kristau, visur ir visada." Kelionė prasidėjo Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje Turgeliuose, kur vyko šv. Mišios. Nepaisant apsiniaukusio dangaus ir lietingo oro, dalyvių nuotaika buvo gera. Visą kelią dainavome religines giesmes ir kalbėjome įvairias maldas. Taip pat turėjome laiko užkasti ir pailsėti.

Džiaugiuosi, kad pasinaudojau pasiūlymu dalyvauti piligriminėje kelionėje, nes turėjau galimybę sustiprinti savo tikėjimą ir prasmingai praleisti laiką su savo bendraamžiais.


GERŲ PATARIMŲ MUGĖ
2014-06-13

Baigiantis mokslo metams, mokinių savivalda organizavo mokykloje Gerų patarimų mugę. Mokiniams buvo pasiūlyta sukurti gražius atvirukus su patarimais, ką jie norėtų patobulinti mokyklos gyvenime. Sutartą dieną savivaldos nariai ,, nusipirko‘‘naudingus mokinių pasiūlymus bei linkėjimus už saldainius. Mugėje ypač aktyviai dalyvavo 5, 6 ir 10 klasės.

Taip pat savivalda sukūrė eilėraštuką ir plakatą iš mokinių veidų, išreiškiančių įvairias emocijas. Plakato tikslas buvo užkirsti kelią blogai mokyklą lankantiems mokiniams. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie vykusios veiklos.


VASARA ŠAUKIA!
2014-06-02

Mokslai labai svarbūs žmogaus gyvenime. Mokydamiesi kuriame savo ateitį. Tačiau po sunkių mokslų taip norisi padėti vadovėlius ant lentynos ir atsipūsti. Pagaliau ir 6-10 klasių mokiniai galės pailsėti nuo mokslų, pasisemti jėgų, nes birželio 6 dieną jiems nuaidėjo paskutinis skambutis. Šventinį pasirodymą surengė 6-7 klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis. Mokiniai vaidino nuotaikingas situacijas iš mokyklos gyvenimo, dainavo. Po koncerto mokyklos direktorė M. Petkevič pasveikino visus susirinkusius su mokslo metų pabaiga ir apdovanojo gerai besimokančius bei aktyvius mokinius padėkos raštais.

Linksmai praskriejo Paskutinio skambučio šventė. Vasara jau įsibėgėjo ir šaukia prasmingai praleisti laiką. Tikimės, kad po vasaros linksmybių ir poilsio mokyklos koridoriai vėl prisipildys mokinių juoko.


SUDIE, PRADINE MOKYKLA!
2014-06-02

Gegužės 30 d. mūsų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis 2 – 5 klasių mokiniams. Renginį organizavo ketvirtokai kartu su klasės vadove. Dainuodami ir deklamuodami vaikai išreiškė džiaugsmą, kad jau baigė pradinę mokyklą ir gavo pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Šiandien baigtas vienas svarbus jų gyvenimo etapas. Naujais mokslo metais ketvirtokai mokysis kituose mokyklos pastatuose, kur juos mokys nauji mokytojai. Be to, mokiniai džiūgavo, kad galės bendrauti su vyresniais draugais.

Mokyklos direktorė M. Petkevič dėkojo ketvirtokams už nuotaikingai paruoštą šventę, apdovanojo mokinius pagyrimų raštais ir knygelėmis. Vieni gavo padėkas už gerą mokymąsi, kiti už gerą pamokų lankomumą ir aktyvų dalyvavimą neformaliojo ugdymo veikloje. Vėliau direktorė paskelbė įsakymą dėl mokinių kėlimo į aukštesnę klasę.

Renginyje dalyvavusieji tėveliai, mokytojai bei svečiai iš Kobylkos miesto (Lenkijos) stebėjo mokyklos ansamblio „Pšepiurečka“ ir šokėjų pasirodymą. Nuoširdžiai atlikti kūriniai nepaliko abejingų, nes ne vienas žiūrovas braukė ašarą klausydamasis dainų apie mylimą kraštą ir stebėdamas šokėjų šokius.

Šventei pasibaigus, visi nuskubėjo į kabinetus, kur kartu su klasės vadovais ir tėveliais galėjo aptarti per mokslo metus atlikto darbo rezultatus.


PASKUTINIS SKAMBUTIS
2014-06-02

Gegužės 29 d. mūsų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis dvyliktokams. Kartu su Polonezo akordais abiturientai įžengė į šventiškai papuoštą salę, kur jų jau laikė mokytojai, dvyliktokų tėvai, draugai, mokyklos mokiniai.

Mokyklos direktorė Mečislava Petkevič ir 12 klasės vadovė Tajana Siroit palinkėjo abiturientams sėkmės laikant brandos egzaminus bei pasirenkant gyvenimo karjerą.

9 klasės mokiniai palinkėjo savo vyresniems draugams pasiekti aukščiausius tikslus ir pabandė įsivaizduoti, kuo jie galėtų būti ateityje - 2024 metais. Apie tai jie papasakojo humoristinėje programoje "Žinios - 2024".

12 klasės mokiniai dėkojo mokytojams, tėvams, prisiminė linksmas ir liūdnas akimirkas bei sušoko visiems linksmą šokį. Po iškilmingos šventės abiturientai užrašė savo svajones ant lapelių, kuriuos pririšo prie balionų ir paleido į dangų.

Mes linkime dvyliktokams, kad jų svajonės išsipildytų kuo greičiau.

12345678910111213141516171819
MOKINIŲ POILSIS VASAROS STOVYKLOJE
2014-06-17

Vasara tai ne tik atostogų laikas, kai vaikai gali pailsėti nuo mokslų, bet ir stovyklų sezonas, metas turiningai praleisti laiką su bendraamžiais, pažinti kažką naujo, patirti naujų įspūdžių.

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę 2 savaitės ilsėtis mokyklos organizuojamoje vaikų vasaros poilsio stovykloje „Pažinkime mūsų kraštą“.

Vasaros poilsio stovykla vyko dviem etapais: 1-asis, birželio 2 - 6 d., buvo skirtas pradinio ugdymo ir 5 klasės mokiniams. 2 –asis etapas, birželio 9 - 13 d., skirtas 6 - 9 klasių mokiniams.

Stovyklos atidarymą parengė pradinio ugdymo mokytojos Alina Petkevič, Stanislava Kucevič ir Marija Bogdevič. Jos paaiškino, kad stovyklos metu mokiniai susipažins su mūsų krašto istorija, keliaus, žais įvairiausius žaidimus, pieš, sportuos.

Antrą stovyklos dieną mokiniai apsilankė mokyklos kraštotyros muziejuje ir išklausė legendas apie Medininkų pilį.

Trečiadienį, birželio 3 dieną, vyko piešinių konkursas: mokiniai piešė Medininkų pilį, vaizdavo, kaip ji atrodė prieš 200-300 metų. Po konkurso, mokiniai surengė piešinių parodą. Visi kartu dainavo liaudies dainas, žaidė ir linksminosi. Po pietų vyko sporto užsiėmimai. Kūno kultūros mokytojas Jurijus Maslianikas padalino visus į tris komandas: mokytojų, berniukų ir mergaičių - kurios rungtyniavo dėl komandos nugalėtojos titulo, kurį laimėjo berniukai.

Ketvirtadienį mokiniai vyko į Vilnių, apsilankė Vilniaus bažnyčiose, išklausė legendą apie sostinės įkūrimą. Taip pat apsilankė poeto Vladislavo Sirokomlės muziejuje, kuris yra Bareikiškių kaime.Po ekskursijos mokiniams buvo organizuoti edukaciniai užsiėmimai: vieni susipažino su kaligrafijos menu, kiti išbandė save keramikos amate. Vaikai suprato, jog kaligrafija - puiki asmenybės tobulėjimo priemonė ir mažam, ir dideliam.

Paskutinė diena stovykloje 2-5 klasių mokiniams buvo kupina įvykių: mokiniai vyko į aukščiausią Lietuvos tašką - Aukštąjį kalną, kur apibendrino savo veiklą stovykloje, įvertino jos rezultatus, prisiminė, kaip susipažino su įdomiomis Medininkų apylinkės vietomis.

Birželio 9 dieną stovyklauti pradėjo 6-9 klasių mokiniai. Jie pasidalino į dvi komandas, sugalvojo pavadinimus ir kartu su lietuvių kalbos mokytoja Nadežda Maslauskaitė sukūrė komandų šūkius, piešė plakatus. Po to kartu su kūno kultūros mokytoju Jurijumi Maslianiku komandos varžėsi sporto varžybose. Vėliau kartu su geografijos mokytoja Alicija Klonovska bei biologijos mokytoja Ana Barbara Tondrik stovyklautojai žaidė geografinius žaidimus, sprendė kryžiažodžius, galvosūkius.

Birželio 10 dieną stovyklautojai vyko susipažinti su Lietuvos zoologijos sodu ir jo augintiniais. Čia mokiniai patyrė daug įspūdžių, nes pamatė ne tik Lietuvos faunos atstovus, bet ir egzotinių kraštų gyvūnus. Grįždami namo, vaikai užsuko į Rumšiškes, į Lietuvos liaudies buities muziejų po atviru dangumi. Stovyklautojai apsilankė miestelyje su bažnyčia, turgumi, karčema, krautuvėmis, kurie prieš daugelį metų buvo traukos centru aplinkinių kaimų gyventojams. Koks šurmuliavimas per didžiuosius turgus! Kiek malonių susitikimų per atlaidus! Kiek viliojančių krautuvėlių, į kurias pardavėjai tiesiog už rankovės traukia…

Birželio 11 dieną Sirokomlės muziejuje apsilankė 6-9 klasės mokiniai, kurie irgi susipažino su poeto V. Sirokomlės gyvenimu ir kūryba, turėjo kaligrafijos ir keramikos pamokėles, kurios tapo vaikams puiki energijos iškrova, praplečiančia jų suvokimo ribas. Užsiėmimo metu vaikai rašė ant popieriaus plunksna, lavino rankos judesius, bandė atrasti savitą piešimo ir rašymo būdą. Taip pat jie pagamino keraminius puodelius, kuriuos ketino padovanoti savo tėvams kaip suvenyrą.

Birželio 12 dieną stovyklautojų laukė Medininkų pilies darbuotojai, kurie leido vyresniems mokiniams papasakoti savo mažiems draugams apie Medininkų pilies istoriją.

Stovyklautojai iškeliavo prie Juozapinės kalno, kur įrengta grilio vieta. Šioje vietoje keliautojai gali atsipalaiduoti, iškepti šašlyką arba dešreles. Mokiniai kartu su mokytojais žaidė sportinius žaidimus, dainavo, ruošė maistą. Mokiniai pasidalino įspūdžiais apie savaitę, praleistą stovykloje: jie papasakojo, kad sužinojo daug naujo apie savo gimtąjį kraštą, pamatė, koks jis gražus, įdomus, prisipažino, kad mūsų kraštas tapo jiems dar brangesnis.

Birželio 13 d. – stovyklos uždarymo diena. Pirmiausia mokiniams užsiėmimus surengė muzikos mokytojas R. Klimaševski. Kartu su juo mokiniai mokėsi naujų dainų, žaidė muzikinius žaidimus. Technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė parodė mokiniams, kokius gražius suvenyrus galima pagaminti iš popieriaus. Kartu jie padarė keletą jų ir įteikė mokytojams bei valgyklos darbuotojams. Mokiniai džiaugėsi, jog šią savaitę jie praleido labai prasmingai, išmoko daug naujų dalykų, sužinojo naujų faktų apie savo gimtąjį kraštą.

Stovyklautojai vaišinosi saldumynais ir palinkėjo vieni kitiems gerų vasaros atostogų.

Autorius: Vaikų socializacijos programos koordinatorė Iraida Vlasova

PILIGRIMINĖ KELIONĖ: TURGELIAI - MAIŠIAGALA
2014-06-16

Ankstų penktadienio rytą dešimt mūsų mokyklos mokinių kartu su kūno kultūros mokytoju Jurijumi Maslianiku išvyko į Turgelius dalyvauti antroje piligriminėje kelionėje pėsčiomis. Piligrimų šūkis buvo "Viešpatauk mums, Kristau, visur ir visada." Kelionė prasidėjo Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje Turgeliuose, kur vyko šv. Mišios. Nepaisant apsiniaukusio dangaus ir lietingo oro, dalyvių nuotaika buvo gera. Visą kelią dainavome religines giesmes ir kalbėjome įvairias maldas. Taip pat turėjome laiko užkasti ir pailsėti.

Džiaugiuosi, kad pasinaudojau pasiūlymu dalyvauti piligriminėje kelionėje, nes turėjau galimybę sustiprinti savo tikėjimą ir prasmingai praleisti laiką su savo bendraamžiais.

Autorius: Gabriela Boroško, 7 klasė

GERŲ PATARIMŲ MUGĖ
2014-06-13

Baigiantis mokslo metams, mokinių savivalda organizavo mokykloje Gerų patarimų mugę. Mokiniams buvo pasiūlyta sukurti gražius atvirukus su patarimais, ką jie norėtų patobulinti mokyklos gyvenime. Sutartą dieną savivaldos nariai ,, nusipirko‘‘naudingus mokinių pasiūlymus bei linkėjimus už saldainius. Mugėje ypač aktyviai dalyvavo 5, 6 ir 10 klasės.

Taip pat savivalda sukūrė eilėraštuką ir plakatą iš mokinių veidų, išreiškiančių įvairias emocijas. Plakato tikslas buvo užkirsti kelią blogai mokyklą lankantiems mokiniams. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie vykusios veiklos.

Autorius: Mokinių savivaldos kuratorė Nadežda Maslauskaitė

VASARA ŠAUKIA!
2014-06-02

Mokslai labai svarbūs žmogaus gyvenime. Mokydamiesi kuriame savo ateitį. Tačiau po sunkių mokslų taip norisi padėti vadovėlius ant lentynos ir atsipūsti. Pagaliau ir 6-10 klasių mokiniai galės pailsėti nuo mokslų, pasisemti jėgų, nes birželio 6 dieną jiems nuaidėjo paskutinis skambutis. Šventinį pasirodymą surengė 6-7 klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis. Mokiniai vaidino nuotaikingas situacijas iš mokyklos gyvenimo, dainavo. Po koncerto mokyklos direktorė M. Petkevič pasveikino visus susirinkusius su mokslo metų pabaiga ir apdovanojo gerai besimokančius bei aktyvius mokinius padėkos raštais.

Linksmai praskriejo Paskutinio skambučio šventė. Vasara jau įsibėgėjo ir šaukia prasmingai praleisti laiką. Tikimės, kad po vasaros linksmybių ir poilsio mokyklos koridoriai vėl prisipildys mokinių juoko.

Autorius: 6 klasės vadovė Nadežda Maslauskaitė

SUDIE, PRADINE MOKYKLA!
2014-06-02

Gegužės 30 d. mūsų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis 2 – 5 klasių mokiniams. Renginį organizavo ketvirtokai kartu su klasės vadove. Dainuodami ir deklamuodami vaikai išreiškė džiaugsmą, kad jau baigė pradinę mokyklą ir gavo pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Šiandien baigtas vienas svarbus jų gyvenimo etapas. Naujais mokslo metais ketvirtokai mokysis kituose mokyklos pastatuose, kur juos mokys nauji mokytojai. Be to, mokiniai džiūgavo, kad galės bendrauti su vyresniais draugais.

Mokyklos direktorė M. Petkevič dėkojo ketvirtokams už nuotaikingai paruoštą šventę, apdovanojo mokinius pagyrimų raštais ir knygelėmis. Vieni gavo padėkas už gerą mokymąsi, kiti už gerą pamokų lankomumą ir aktyvų dalyvavimą neformaliojo ugdymo veikloje. Vėliau direktorė paskelbė įsakymą dėl mokinių kėlimo į aukštesnę klasę.

Renginyje dalyvavusieji tėveliai, mokytojai bei svečiai iš Kobylkos miesto (Lenkijos) stebėjo mokyklos ansamblio „Pšepiurečka“ ir šokėjų pasirodymą. Nuoširdžiai atlikti kūriniai nepaliko abejingų, nes ne vienas žiūrovas braukė ašarą klausydamasis dainų apie mylimą kraštą ir stebėdamas šokėjų šokius.

Šventei pasibaigus, visi nuskubėjo į kabinetus, kur kartu su klasės vadovais ir tėveliais galėjo aptarti per mokslo metus atlikto darbo rezultatus.

Autorius: Stanislava Kucevič, 4 klasės vadovė

PASKUTINIS SKAMBUTIS
2014-06-02

Gegužės 29 d. mūsų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis dvyliktokams. Kartu su Polonezo akordais abiturientai įžengė į šventiškai papuoštą salę, kur jų jau laikė mokytojai, dvyliktokų tėvai, draugai, mokyklos mokiniai.

Mokyklos direktorė Mečislava Petkevič ir 12 klasės vadovė Tajana Siroit palinkėjo abiturientams sėkmės laikant brandos egzaminus bei pasirenkant gyvenimo karjerą.

9 klasės mokiniai palinkėjo savo vyresniems draugams pasiekti aukščiausius tikslus ir pabandė įsivaizduoti, kuo jie galėtų būti ateityje - 2024 metais. Apie tai jie papasakojo humoristinėje programoje "Žinios - 2024".

12 klasės mokiniai dėkojo mokytojams, tėvams, prisiminė linksmas ir liūdnas akimirkas bei sušoko visiems linksmą šokį. Po iškilmingos šventės abiturientai užrašė savo svajones ant lapelių, kuriuos pririšo prie balionų ir paleido į dangų.

Mes linkime dvyliktokams, kad jų svajonės išsipildytų kuo greičiau.

Autorius: 9 klasės vadovė Iraida Vlasova