APDOVANOTI KONKURSO “PATS GAMINU PRAKARTĖLĘ” LAIMĖTOJAI
2016-01-18

Sausio 18 d., per pirmadieninę rikiuotę, padėkos raštais ir dovanėlėmis buvo apdovanoti mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai, kurie Riešės gimnazijos organizuotame prakartėlių konkurse „Pats gaminu Prakartėlę“ užėmė I ir II vietas. Sveikiname laimėtojus!

TAUTOS DIDVYRIAI NEBUS UŽMIRŠTI
2016-01-14

Jau 25-ius metus skaičiuojame nuo to krauju pažymėto 1991 metų sausio. Tiek laiko esame laisvi.

Trečiadienį Lietuvai minint Laisvės gynėjų dieną žuvusiųjų už šalies laisvę atminimą pagerbė ir mūsų mokyklos bendruomenė. Minėdami šios dienos įvykius prisijungėme prie jau tradicine tapusios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą ryto ties kiekvienu kabineto, koridoriaus langu uždegėme po žvakę ir dešimčiai minučių užgesinome šviesą. Taip pat buvo paruoštas stendas „Tautos didvyriai nebus užmiršti“.

Vėliau mokiniai dalyvavo iškilmingame minėjime Pasieniečių mokykloje. Visi kartu iškilmingai giedojo Lietuvos himną, tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą. Į minėjimą buvo pakviestas Laisvės gynėjas, buvęs pasienietis, dabartinis Pasieniečių klubo narys Regimantas Žukas, kuris pasidalino savo prisiminimais apie Sausio 13-osios dienos įvykius. Renginio dalyviams buvo pademonstruotas dokumentinis filmas apie kraupius 1991-ųjų įvykius. 9 klasės mokinės Viktorija Jurevič ir Gabrielia Boroško deklamavo eiles. Mokyklos choras „Pšepiurečka“ atliko patriotinę dainą „Lietuva brangi“, o renginio pabaigoje kartu su visais kursantais sudainavo „Brangiausios spalvos“.

NAUJAMETINIS KARNAVALAS
2016-01-06

Gruodžio 28 dieną mūsų mokykloje įvyko ilgai lauktas Naujametinis karnavalas. Į salę sugužėjo šventiškai nusiteikę 5-12 klasių mokiniai, tėvai, mokytojai ir mokyklos svečiai.

Vakaras prasidėjo mokyklos šokių grupės pasirodymu. Vėliau 10 klasės mokiniai surengė pasirodymą apie Kalėdų Senelį, kuris keliavo į mūsų mokyklą su dovanomis vaikams, nuotykius. Pasirodo, jį ketino apilėšti plėšikai, bet šaunusis harcerių burys išgelbėjo Kalėdų Senelį ir saugiai atgabeno į mokyklą. Po pasirodymo atėjo metas linksmiems konkursams, kuriuose aktyviai dalyvavo mokiniai ir mokyklos svečiai, o Kalėdų Senelis ir jo padėjėja aptovanojo mielomis smulkmenomis ir dovanomis visus dalyvavusius. Šventinis vakaras pasibaigė diskoteka, kurios metu buvo apdovanoti originaliausių karnavalinių kostiumų savininkai.

Štai toks nuotaikingas ir linksmas buvo šis karnavalas, visiems suteikęs daug teigiamų emocijų, pradžiuginęs šilta atmosfera.

SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU
2015-12-30

Kasmet per žiemos atostogas mūsų mokykloje rengiamas šventinis pradinukų ir būsimų pirmokų susitikimas su Kalėdų seneliu. Gruodžio 28 d. mokyklos sporto sajėje susirinko pradinių klasių vadovai, tėveliai ir vaikai, kurie nekantraudami laukė linksmybių prie šventiškai išpuoštos eglės ir, aišku, Kalėdų senelio dovanų.

Šventinis susitikimas prasidėjo šokių grupės, vadovaujamos mokytojos Viktorijos Pomecko, pasirodymu. Po to į susirinkusius kreipėsi mokyklos direktorė Mečislava Petkevič linkėdama sėkmės naujaisiais metais ir linksmų švenčių. Vėliau prasidėjo smagūs žaidimai ir linksmybės. Pagaliau atėjo laikas pasitikti Kalėdų Senelį su dovanų maišu. Pasibaigus linksmybėms, tėveliai surengė savo atžaloms saldžias vaišes.

SUSITIKIMAS PRIE KALĖDINIO STALO
2015-12-29

Gruodžio 23 d. mokyklos bendruomenė susirinko šventiškai išpuoštoje sporto salėje, kur vyko renginys “Susitikimas prie kalėdinio stalo”. Dramos būrelis pristatė spektaklį “Prakartėlė” ir tokiu būdu norėjo atkreipti susirinkusiųjų dėmesį į svarbiausias mūsų gyvenimo vertybes. Mums turi rūpėti ne turtai, pinigai, o meilė, užuojauta ir noras padėti kitam. Po pasirodymo mokyklos choras nustebino puikiomis kalėdinėmis giesmėmis, vėliau skambėjo mokyklos direktorės sveikino žodžiai.

Renginio pabaigoje parapijos klebonas Jaroslav Rekvardt pakvietė pasidalinti kalėdaičiais.

PARODYKIME SAVO DIDVYRIAMS, KAD JUOS PRISIMENAME!
2015-12-18

Gruodžio 1-15 d. mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į kalėdinę akciją "Kalėdiniai atvirukai mūsų veteranams", kurią organizavo Vilniaus patriotinio jaunimo organizacija. Mūsų veteranai, kurie kovojo su agresoriais už laisvą ir geresnį pasaulį, ne tik nusipelno pripažinimo, bet ir dėmesio. Mokiniai sukūrė kalėdinius atvirukus, kurie bus įteikti veteranams per kalėdinį susitikimą.

Džiaugiamės, kad dalyvaudami akcijoje galėjome parodyti didvyriams, kad juos prisimename.

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
APDOVANOTI KONKURSO “PATS GAMINU PRAKARTĖLĘ” LAIMĖTOJAI
2016-01-18

Autorius: Renata Jočienė, 9 klasės vadovė

TAUTOS DIDVYRIAI NEBUS UŽMIRŠTI
2016-01-14

Autorius: Jelena Polujanska, lietuvių kalbos mokytoja

NAUJAMETINIS KARNAVALAS
2016-01-06

Autorius: Jelena Polujanska, renginio organizatorė

SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU
2015-12-30

Autorius: Stanislava Kucevič, 2 klasės vadovė

SUSITIKIMAS PRIE KALĖDINIO STALO
2015-12-29

Autorius: Renata Jočienė, dramos būrelio vadovė

PARODYKIME SAVO DIDVYRIAMS, KAD JUOS PRISIMENAME!
2015-12-18

Autorius: Kamilė Leonovič, 9 klasė